تحصیل در آلمان | تحصیل در آلمان|تحصیل در آمریکا|تحصیل در ایتالیا|تحصیل در سوئد|تحصیل در کانادا

تحصیل در آلمان,تحصیل در آمریکا,تحصیل در سوئد,تحصیل در ایتالیا,تحصیل در کانادا

تحصیل در آلمان

کشور آلمان در رتبه سوم پرطرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل دانشجویان خارجی قرار دارد. چنانکه بیش از ۱۲ درصد دانشجویان خواهان تحصیل در آلمان می باشند. این کشور همواره مقصد جذابی برای ادامه تحصیل بوده و مدارک دانشگاههای آلمان برای کارفرمایان سرتاسر جهان از ارزش و اعتبار خاصی برخوردار است.
با تحصیل در آلمان می توانید معتبرترین مدارک دانشگاهی دنیا را به دست آورید.

تحصیل در آلمان


۱٫دانشگاههای آلمان جزو بهترین دانشگاههای جهان هستند. مدارک دانشگاهی صادره از آلمان مانند محصولات آلمانی همه جا نماد کیفیت و استاندارهای بالا می باشند. با تحصیل در این کشور می توانید از دانش سطح اول و پیشتاز این کشور در زمینه علوم و مهندسی بهره مند گردید. مدرک دانشگاههای آلمان معتبرترین مدرک دانشگاهی در نزد کارفرمیان و مدیران سرتاسر جهان است.

۲٫با تحصیل در آلمان می توانید از تنوع رشته و فرصتهای آموزشی گسترده این کشور بهرمند شوید.
تنوع و گستردگی رشته های دانشگاهی در این کشور به افراد با هر توانایی و سلیقه این امکان را می دهد که در رشته ای که با توانایی ها و علاقه دانشجو هماهنگی کامل دارد، تحصیل کنند. در آلمان ۴۵۰ دانشگاه دولتی وجود دارد که ۱۷۵۰۰۰ دوره آموزشی متنوع را ارائه می¬دهند. دانشگاههای آلمان امکان تحصیل در کلیه رشته های دانشگاهی را در تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی را در اختیار دانشجویان می¬گذارند. دانشگاههای عمومی این کشور بر روی کلیه رشته های نظری و علوم پایه متمرکز هستند و دانشگاههای علمی کاربردی این کشور بیشتر عملی هستند. اگر شما به رشته های هنری علاقمند هستید می توانید در کالج های هنری ، موسیقی و فیلم سازی این کشور ادامه تحصیل نمائید.

۳٫کشور آلمان امکان تحصیل به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی فراهم ساخته است.
کشور آلمان برای جذب دانشجویان بین المللی روز به روز رشته های بیشتری را به زبان انگلیسی، به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.حتی اگر زبان آلمانی نمی دانید یا به زبان آلمانی تسلط کافی ندارید، می توانید در کشور آلمان ادامه تحصیل دهید. گروه مشاورین تحصیلی و اقامتی سپنتا ستاره اندیشه کاملترین پایگاه داده دانشگاهها و رشته های دانشگاهی که در آلمان ارائه می شود را به همراه جزئیات پذیرش و شرایط تحصیل در اختیار دارد و می تواند شما را در انتخاب بهترین شرایط آموزشی راهنمایی کند.

۴٫شما در آلمان تنها نیستید!
تنوع فرهنگی و قومی از نقاط قوت این کشور بوده و در حدود ۱۲ درصد از دانشجویانی که در دانشگاههای آلمان مشغول به تحصیل هستند، مانند شما از سایر کشورها به آلمان آمده اند. شما می توانید در دانشگاههای آلمان دوستانی از ملیت های مختلف پیدا کنید و با کشورها و ملیت های مختلف آشنا شوید و آگاهی خود را در مورد سایر کشورها ارتقا دهید. دانشگاههای آلمانی خدمات حمایتی گسترده ای برای مستقر شدن شما در این کشور ارائه می دهند.

۵٫شهریه دانشگاههای آلمان بسیار ناچیز است و برخی از دانشگاههای آلمان کاملا رایگان می باشند.
به طور کلی دانشجویان هیچ مبلغی را به عنوان شهریه به دانشگاهای آلمان پرداخت نمی کنند. حتی اگر دانشگاهی در آلمان شهریه پرداز باشد، شهریه پرداختی بسیار ناچیز می باشد. اکثر دانشگاههای آلمان کمک هزینه قابل توجهی از دولت دریافت می کنند. دوره های کارشناسی دانشگاههای آلمان معمولا رایگان می باشد. برخی از دورههای کارشناسی ارشد دانشگاهای آلمان شهریه دارند ولی شهریه این دانشگاهها در مقابل شهریه دانشگاههای سایر کشورهای دنیا بسیار ناچیز است.

۶٫هزینه های زندگی در آلمان بسیار مقرون به صرفه است.
هزینه های زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مناسب است. قیمت غذا، اجاره مسکن، پوشاک و تفریح در آلمان برابر میانگین هزینه های اتحادیه اروپاست. دانشجویان آلمانی از امتیازات زیادی بر خوردار هستند. یک دانشجوی آلمانی می تواند با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف دانشجویی تاتر، موزه، اپرا، سینما، استخر و سایر مراکز تفریحی فرهنگی بهرمند گردد.

۷٫شما در آلمان می توانید از مزایای بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی متعدد برخوردار شوید.
دانشجویان بین المللی که پیشرفت تحصیلی خوبی داشته باشند، شانس بالایی برای دریافت بورس و کمک هزینه تحصیلی در آلمان دارند. خدمات تبادل دانشجوی آلمان DAAD یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده بورس جهان است و بورسیه و کمک هزینه های بیشماری را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. شما از هر کشوری باشید و در هر رشته و دانشگاهی در آلمان مشغول به تحصیل باشید می توانید به راحتی بورسیه و کمک هزینه ای متناسب با شرایط خود را در این سازمان و سایر مراکز ارائه دهند بورس تحصیلی در آلمان بیابید.

۸٫شما در کشور امنی زندگی می کنید.
کشور آلمان با توجه به استاندارهای بین المللی یکی از امنترین کشورهای جهان است. نیروی های پلیس این کشور بسیار قابل اعتماد هستند و مردم را در تمام شرایط یاری می دهند. شما چه در یک شهر بزرگ زندگی کنید یا ساکن یکی از روستاهای آلمان باشید می توانید بدون هیچگونه نگرانی در تمام ساعات شبانه روز در سطح شهر تردد کنید.

۹٫شما در کشوری با تنوع بالا در قلب اروپا زندگی می کنید.
از جاذبه های طبیعی آلمان می توان به سواحل و کوهستانهای زیبا، معماری شهری قرون وسطی اشاره کرد. آلمان کشوری بسیار متنوع با تنوع زیست محیطی و فرهنگی بسیار جذابی می باشد. زندگی در آلمان به معنی زندگی در قلب اروپا و در میان مهمترین کشورهای اروپایی است. شما به سادگی می توانید از پاریس، روم و کپنهاگ بازدید کنید. شما این فرصت استسنایی را دارید که با یک ساعت پرواز یا مسافرت با قطار کشور، فرهنگ و محیط کاملا متفاوتی را تجربه کنید.

۱۰٫با آموختن زبان آلمانی درهای موفقیت به روی شما گشوده می گردد.
زبان آلمانی یک از پرکاربردترین زبانهای جهان است. بیش از ۱۸۵ میلیون نفر در دنیا آلمانی زبان هستند. شما این فرصت را دارید که پس از ورود به آلمان زبان آلمانی را فرابگیرید. با این وجود اگر پیش از ورود به آلمان اقدام به آموختن زبان آلمانی کنید، پس از ورود به آلمان زندگی اجتماعی جذابتری خواهید داشت و می توانید به راحتی روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و دوستان آلمانی پیدا کنید. دانستن یک زبان خارجی یکی از مهمترین نقاط قوت زومه کاری هر فرد متخصصی می باشد. با دانستن زبان آلمانی می توانید در اقتصاد قدرتمند آلمان به راحتی جذب بازار کار شوید و از درآمد بالایی برخوردار شود. با وجود اینکه زبان آلمانی زبان دشواری است، زندگی در محیط آلمانی زبان و بهرگیری از تکنیکهای پیشرفته آموزش زبان، موسسات متخصص آموزش زبان آلمانی و حتی داشتن هم خانه آلمانی زبان، فرآیند آموزش زبان آلمانی را تسهیل می سازد.

تحصیل در آلمان,تحصیل در آمریکا,تحصیل در سوئد,تحصیل در ایتالیا,تحصیل در کانادا

?>

بهینه سازی سایت توسط سئویاب