تحصیل در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا
آذر ۲۳, ۱۳۹۵
تحصیل در آمریکا
تحصیل در آمریکا
آذر ۲۴, ۱۳۹۵
تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

قویترین صنعت در قاره اروپا و جهان متعلق به کشور آلمان می باشد.حتما شما هم با آوازه ی پیشرفت تکنولوژی و علم در آلمان آشنا هستید و می دانید که این کشور یکی از قویترین سیستم های آموزشی را در جهان داراست. به طوری که نام مستعار کشور آلمان "سرزمین ایده ها" می باشد.

به  این منظور که بخاطر ازدیاد فرصت ها شما می توانید ایده های خود را در این کشور به راحتی عملی کنید.در این مقاله هم بخاطر مهاجران زیادی که برای تحصیل در آلمان در جهان وجود دارد ، می خواهیم با شما در مورد تحصیل درآلمان صحبت کنیم و به شما اطلاعات کافی در این باره بدهیم.

به طور کلی دانشگاه های آلمان محل تحصیل اکثر مهاجرانی می باشد که برای تحصیل در آلمان به این کشور سفر کرده اند.اگر بخواهید با دانشگاه های این کشور آشنا شوید باید بدانید که تمامی دانشگاه های کشور آلمان به دو دسته تقسیم می شوند:

  • دانشگاه های دولتی برای تحصیل درآلمان

  • دانشگاه های خصوصی برای تحصیل در آلمان

دانشگاه های دولتی همانطور که از اسمش پیداست توسط خود کشور آلمان و دولت این کشور اداره می شوند ولی دانشگاه های خصوصی این کشور بانی ها و اسپانسر های خصوصی دارد.این اسپانسر ها می توانند شامل  کارخانه های شخصی نیز باشند که به این ترتیب برای کسانی که تحصیل درآلمان را بر گزیده اند می تواند یک فرصت بسیار عالی به حساب بیاید.

همچنین سطح علمی دانشگاه های خصوصی کشور المان به مراتب بالاتر از دانشگاه ها ی دولتی این کشور می باشد.این مزیت می تواند برای کسانی که می خواهند برای تحصیل در آلمان به این کشور بروند موضوع مهمی به حساب بیاید.

انواع دانشگاه ها برای تحصیل در آلمان :

  • دانشگاه های تحقیقاتی

  • دانشگاه  های فنی

  • دانشگاه ها ی علوم کاربردی

  • دانشکده های  هنر و فیلم و موسیقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *